CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

146 # Chelsea – Stoke City

Maç Günü: 31.12.2016
Maç Saati: 18.00
Maç Kanalı LİGTV


## Chelsea – Stoke City Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İngiltere Premier Ligi’nde 46 puanla 1. sırada bulunan Chelsea, 21 puanla 12. sırada bulunan Stoke City’i konuk ediyor. Antonio Conte ile lige iddialı bir başlangıç yapan Chelsea, ilk 3 hafta galip geldikten sonra Sweansea deplasmanında berabere kalmıştı. Daha sonrasında Liverpool ve Arsenal’e yenilen Chealsea, 18 maçın 15’ini kazanmayı bilerek liderlik koltuğuna oturdu ve kolay kolay bırakacak gibi de durmuyor. Üst üste oynadığı 12 maçı kazanan Chelsea evinde oynadığı 9 maçı kazanırken sadece Liverpool’a 2-1 yenilmişti.

Ligin ilk 7 haftasında galibiyet elde edemeyen Stoke City, Sunderland karşısında ilk galibiyetini elde etti. Formunu yükselten ve başarılı sonuçlar almaya başlayan takım 9 haftada 1 mağlubiyet almıştı fakat Swansea maçından sonra yine istikrardan uzak bir tablo ortaya koymaya başladı. Son 4 maçında galip gelemeyen Stoke City deplasmanda ise 9 maçta 2 galibiyet 3 de beraberlik elde edebildi.

  Chelsea – Stoke City İddaa Tahmini

MS(H)1 Chelsea liderlik koltuğunu kolay kolay verecek gibi durmuyor ve evinde hata yapmamaya çalışıyor. Bu maçta kolayca galip gelecek gibi duruyor. İlk tercihim 1.55 oranıyla handikap 1. (TUTAN TAHMİN)

2.5 Üst Handikap seçeneğini riskli bulanlar için oynanabilecek bir diğer seçenek 2.5 üstü olacaktır. 1.50 oranıyla düşünülebilir bir seçenek. (TUTAN TAHMİN)

Sürpriz 4-6 (2.50 oran) (TUTAN TAHMİN)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: İngiltere (Premier) LigiTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.