CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

110 # Brighton – Cardiff City

Maç Günü: 30.12.2016
Maç Saati: 23.00
Maç Kanalı LİGTV


## Brighton – Cardiff City Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İngiltere Championship Ligi’nde 51 puanla 1. sırada bulunan Brighton, 24 puanla 19. sırada bulunan Cardiff City’i konuk ediyor. Lige Derby County beraberliği ile başlayan Brighton, 5. haftada Newcastle’a sonraki haftada Brentford’a yenildi. Daha sonrasında yenilgi yüzü görmeyen takım tam 17 haftadır yenilmiyor. Geçtiğimiz hafta Newcastle’ın yenilmesi ile birlikte liderliği de kaptılar. 4 haftadır galip gelen takım son beraberliğini Cardiff City deplasmanında almıştı. Evinde oynadığı 12 maçta 9 galibiyet 2 de beraberlik aldılar.

Lige Birmingham beraberliği ile başlayan Cardiff City, ilk 11 haftada 2 galibiyet 2 de beraberlik alınca Paul Trollope ile yollarını ayırdı. Takımın başına geçen Neil Warnock ilk 3 haftasında 2 galibiyet 1 beraberlik alsa da istikrarını sağlayamadı ve takım yine çalkantılı devam etmeye başladı. Warnock yönetiminde çıkılan 12 maçta 4 galibiyet 4 de beraberlik alındı. Warnock yönetiminde deplasmanda ise 1 galibiyet 2 de beraberlik alırken 2 kere de yenildiler.

  Brighton – Cardiff City İddaa Tahmini

MS1 Liderliği geçtiğimiz hafta eline alan Brighton 17 maçtır yenilmiyor ve formda. Bir türlü tutunamayan rakibi karşısında favori olan taraf. İlk tercihim 1.40 oranıyla MS1.

2.5 Üst İki takım da daha açık bir futbol oynamaya başladı. Warnock yönetiminde daha gol arayan bir takım olan Cardiff City, Brighton karşısında açık da verecektir. Gollü bir karşılaşma bekliyorum. İkinci tercihim 1.80 oranıyla 2.5 Üst.

Sürpriz 1/1 (2.10 oran)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol Tahminleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.