CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

505 # PSG – Angers

Maç Günü: 30.11.2016
Maç Saati: 23.00
Maç Kanalı LİGTV3


## PSG – Angers İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Marsilya maçına kadara yaşadığı sürpriz puan kayıpları ile şampiyonluk yarışından uzak kalan Paris Saint Germain, üst üste oynadığı 4 maçı da kazanarak 3. sıraya yerleşti. Lider Nice’le arasındaki puan farkını 1’e indirdi. Daha genniş bakarsak PSG oynadığı son 11 maçta 9 galibiyet 2 beraberlik alarak mükemmel bir yenilmezlik serisi yakalamış durumda. Angers ise son 6 maçında sadece 1 galibiyet aldı. Geçen hafta kendi evinde ilk yarısını önde kapadığı maçı ikinci yarı çok kötü oynadı ve maçı kaybetti.
Di Maria ve Pastore’nin oynaması şüpheli olduğu bu maçta PSG yine de favori olarak sahaya çıkacaktır. Başkent ekibi iyi gidişini sürdürmek, Angers ise üst sıralara çıkmak için sahaya çıkacakalar. Her iki tarafa da başarılar.

  PSG – Angers İddaa Tahmini

MS1 Liderlik yarışında puan kaybına tahammülü olmayan PSG bu maçı kazanacaktır. 1.05 oran düşük ancak banko kuponlarda yer bulabilir.(Tutan Tahmin)

2-3 Gol Taraf bahsindeki düşük oran bizleri tatmin etmeyecektir. 1.90 lık oranıyla kuponlarda bu tahmini de düşünebilirsiniz.(Tutan Tahmin)

Süpriz: İY0/MS1 (4.25 Oran)

Yorumcu: Ali Atalay CEBECİ

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Fransa 1. LigiGenelTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.