CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

240 # Genk – Gent

Maç Günü: 27.12.2016
Maç Saati: 20.00
Maç Kanalı beIN


## Genk – Gent Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

19 maçta 7 galibiyet ve 4 beraberlik alan Genk, 25 puan ile 9. sırada bulunuyor. Eupen galibiyetinin ardından oynadığı 4 maçta 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik alan Genk, bu kötü gidişata son vermenin peşinde. İç saha konusunda iyi bir performans ortaya çıkartan ekip 10 maçta 8 galibiyet ve 1 beraberlik alarak evinde ne derece güçlü olduğunu gösteriyor. Oynadığı 19 maçın 11’inin üst bittiğini de vurgulamakta fayda var. Genel anlamda maçlarda ilk yarıyı beraberlikle götüren ekip 19 maçın 9’una galibiyet ile girerken 7’sinde ise ilk yarıyı mağlup kapattı.

Art arda aldığı 2 yenilgi ile sarsılan Gent ise son 5 maçta sadece 1 galibiyete sahip. Ligin sonuncularından Westerlo ile 0-0 berabere kaldıktan sonra çöküşe geçen ve 4 maçta 2 mağlubiyet, 2 beraberlik alan Gent, deplasmanda oldukça kötü bir performans çiziyor. Dış sahada oynadığı 10 maçta sadece 1 galibiyeti bulunan ekip, bu galibiyeti de 3 hafta önce aldı. Genelde maçları alt biten deplasman takımının bir diğer göze çarpan özelliği ise karşılaşmalarda ilk yarıyı beraberlik ile kapatması.

   Genk – Gent İddaa Tahmini

1-X Çifte Şans 1.28 orana sahip olan bu tahminde risk almak isteyenlerin ms1 seçeneğine de yoğunlaşabilmesi mümkün. (TUTAN TAHMİN)

İY0 Gent ilk yarıları genellikle berabere kapatan bir takım bu yüzden 1.80 oranını değerlendirebilirsiniz.

Sürpriz MS0 (2.90 oran)

Yorumcu: Doğuşhan BALCI

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol TahminleriTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.