CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

238 # Aberdeen – Hamilton

Maç Günü: 27.12.2016
Maç Saati: 18.00
Maç Kanalı beIN


## Aberdeen – Hamilton Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İskoçya Ligi’nde 3. sırada bulunan Aberdeen 18 maçta 9 galibiyet ve 4 beraberlik alarak 31 puan topladı. Bu sezon attığı 32 gole karşın kalesinde 18 gol gördü. Geçtiğimiz hafta galibiyet alsa da özellikle ondan önceki bir iki haftada sıkıntı yaşayan ve 1 mağlubiyet ile 1 beraberlik alan Aberdeen, üst sıralara tırmanmak istiyor. Maç eksiğini 3 puan olarak düşündüğümüzde Rangers ile arasındaki puan farkı 4’e inecek. Peşinden gelen Hearts ise Aberdeen’in en ciddi rakipleri arasında. Bu yüzden kaybedilen her bir puan büyük önem taşıyor. Aberdeen, iç sahada oynadığı 8 maçta 4 galibiyet ve 3 beraberlik aldı. Bu maçlarda 14 gol atıp kalesinde 5 gol gördü. Ev sahibi olduğu son 5 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberliği bulunuyor. Genelde üst biten maçlar ortaya koyduğu görülmektedir. 18 mücadelenin 12 tanesi üst olarak bitti. İlk yarı ve maç sonucu istatistiklerinde ise göze dikkat eden istatistikler 7 maçın G/G ve 5 maçın B/B şeklinde bitmesi.

Ligin son sıralarında bulunan Hamilton ise, kötü çizgisinden şaşmıyor. Son 5 mücadelede 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet alan takım, 19 maçta sadece 2 galibiyete sahip. Dış saha maçlarında galibiyeti bulunmayan Hamilton’un bu maçta da etkin olacağını söylemek güç. Deplasman ekibinin oynadığı mücadelelerin ise büyük bir çoğunluğu ALT şeklinde tamamlanıyor.

   Aberdeen – Hamilton İddaa Tahmini

MS1 İki takım arasında kıyas yapmak çok güç. Hamilton ekim ayında kazansa da artık kötü bir düzeyde. 1.25 oranını banko tahminlerinizde koyabilirsiniz. (TUTAN TAHMİN)

TEK Maçın maksimum 1 farkla biteceğini düşünüyorum. 1.75 oran ile değerlendirebilirsiniz. (TUTAN TAHMİN)

Sürpriz İY1/MS1 (1.70 oran)

Yorumcu: Doğuşhan BALCI

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol TahminleriTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.