CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

730 # Detroit – Cleveland

Maç Günü: 27.12.2016
Maç Saati: 03.30
Maç Kanalı Smartspor2


## Detroit – Cleveland Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

NBA’de Detroit evinde Cleveland ile karşı karşıya gelecek. Doğu Konferansı’nda Cleveland 23 galibiyet ve 6 mağlubiyetle liderlik koltuğunda oturuyor. Memphis mağlubiyetinden sonra oynadığı son 5 maçı da kazanan Cleveland yükselen bir performansa sahip. Özellikle oynadığı son maçta Golden State önünde son saniyesine kadar çekişmeli geçen maçı Kyrie Irving’in maçı getiren sayısı ile 109-108 kazanmasını bildi. Lebron-Irving-Love gibi üç süper starı elinde bulunduran Cleveland bu yılda şampiyonluğun en büyük adayı. Lebron 24.9, Irving 22.4, Love 20.8 sayı ortalamalarıyla bu yıl mücadele ediyor.
Detroit ise Doğu Konferası’nda 14 galibiyet ve 18 mağlubiyetle 11. sırada yer alıyor. Dallas galibiyetinden sonra oynadığı son 5 maçı da kaybeden Detroit galibiyet almakta zorlanıyor. Detroit evinde oynadığı 15 maçta 8 galibiyet ve 7 mağlubiyet almış durumda. Oynadığı son maçta Golden State’i ne kadar zorlasa da maçı kaybetmekten kaçamadı. Andre Drummond, Tobias Harris ve Reggie Jackson takımın skor yükünü çekmekte.
Cleveland’lı Golden State maçı sonrası hemen bu maça çıkacaklar. Kesin olmamakla birlikte bazı yıldızlarını koçun bu maçta dinlendireceği Ameikan Basınında yer alıyor.. J.R. Smith ise sakatlığından dolayı bu maçta forma giyemeyecek. Detroit’te ise herhangi bir eksik oyuncu bulunmuyor. Detroit yorgun Cleveland karşısında maçı kazanma noktasında bir adım önde bulunuyor. Her iki takıma da başarılar dilerim.

  Detroit – Cleveland İddaa Tahmini

ÜST 202.5 olan baremin bu maçta aşılabileceğini düşünüyorum. 1.70 lik oranıyla kuponlarda yer bulabilir.

Sürpriz İY1/MS1 (2.25 oran)(TUTAN TAHMİN)

Yorumcu: Ali Atalay CEBECİ

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: NBA TahminleriTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.