CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

216 # Aston Villa – Burton

Maç Günü: 26.12.2016
Maç Saati: 18.00
Maç Kanalı beIN


## Aston Villa – Burton Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İngiltere Championship Ligi’nde 31 puanla 13. sıradaki Aston Villa, 22 puanla 21. sıradaki Burton Albion’u konuk ediyor. Lige çok kötü başlayan Aston Villa 2. hafta galibiyet alsa da on hafta boyunca galibiyet alamadı. Takım ilk 12 haftasında 1 galibiyet 8 beraberlik alınca, Roberto Di Matteo kovulurken Steve Bruce takımın başına getirildi. Bruce ilk haftasında takıma ikinci galibiyetini kazandırırken 6 haftalık yenilmezlik serisi yakaladı. Leeds United’a deplasmanda yenilmekten kendilerini kurtaramasalar da çok iyi bir şekilde toparlamasını bildiler. Bruce, yönetiminde çıkılan 10 maçta 6 galibiyet 2 de beraberlik alarak orta sıralara yükseldiler ve Bruce yönetiminde evindeki 4 maçı da kazandılar.

Championship’e bu sezon katılan Burton Albion, başlarda biraz tutunabilse de sonradan daha da kötüleşti. Arada bulduğu galibiyetlerle düşme hattından çıkan takım şuanda 1 basamak üstünde bulunuyor. Ayrıcı sadece 5 galibiyeti bulunurken bunları da evinde almayı başardı. Deplasmanda 5 beraberlik 6 da yenilgi elde etti.

  Aston Villa – Burton İddaa Tahmini

MS1 Deplasmanda yüzü bir türlü gülmeyen Burton karşısında toparlanan Aston Villa mutlak favori gibi duruyor. İlk tercihim 1.50 oranıyla Aston Villa lehine. (TUTAN TAHMİN)

2.5 Alt Aston Villa çok gol bulabilen takım değil. Defansif yönünü geliştiren takım ayrıca son 10 maçında sadece bir kere 3 gol atabildi. İkinci tercihim 1.50 oranıyla 2.5 Alt.

Sürpriz Handikap 0 (3.30 oran) (TUTAN TAHMİN)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol TahminleriTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.