CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

119 # Hull City – Manchester City

Maç Günü: 26.12.2016
Maç Saati: 20.15
Maç Kanalı LİGTV4


## Hull City – Manchester City Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İngiltere Premier Ligi’nde 12 puanla 20. sırada bulunan Hull City, 36 puanla 3. sırada bulunan Manchester City’i konuk ediyor. Championship Ligi’ni 4. sırada tamamlayan Hull City, Play Off finalinde Sheffield Wednesday’i eleyerek Premier Lig’e yükseldi. Lige 2 galibiyet ile başlayan Hull City, bir daha toparlanamadı. İkinci galibiyetini 6 maçlık mağlup olma serisinden sonra Southampton karşısında alan Hull City, son 6 maçtır da kazanamıyor. Deplasmanda 1 galibiyet 1 beraberlik alırken 7 de mağlubiyet aldılar.

İlk 6 haftada bütün maçlarını yenen City, Tottenham’a deplasmanda yenilerek formundan düştü. Arka arkaya Chelsea ve Leicester’e yenilen City, liderlikten uzaklaştı. Geçtiğimiz hafta Arsenal’i yenerek zirveyle arasındaki puan farkının açılmasına da izin vermedi. Ayrıca deplasmanda oynadığı 8 maçta 6 galibiyet 2 de mağlubiyet aldı.

  Hull City – Manchester City İddaa Tahmini

2.5 Üst Rahatça 3 golün geçileceği bir maç bekliyorum. İlk tercihim 1.35 oranı ile 2.5 Üst. (TUTAN TAHMİN)

MS(H)2 City, ligin en zayıf halkasıyla maça çıkacak. Karşısında direnç göreceği malum fakat o direnci kıracaklardır. İkinci tercihim 1.80 ornaıyla handikap 2. (TUTAN TAHMİN)

Sürpriz 4-6 (2.25 oran)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: İngiltere (Premier) LigiTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.