CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

133 # Sevilla – Valencia

Maç Günü: 26.11.2016
Maç Saati: 22.45
Maç Kanalı LİG TV 3

 

Karşılaşma ve Takım Analizi İddaa Oranları CanlıSkor Maç Sayfası  

## Sevilla – Valencia Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Bu sezon gösterdiği iyi performans ile ligde 3. Sırada bulunan Sevilla, lige iyi bir başlangıç yapmayan ve bir türlü aradıkları seriyi yakalayamayan Valencia’yı konuk ediyor. Kağıt üzerinde iki eşit güçteki takımın karşılaşması olarak görülse de bu sezon gösterdikleri performans ile Sevilla’nın rakibine karşı birkaç adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Evlerinde yaşadıkları tek puan kaybı Barcelona’ya karşı oynadıkları maçta yaşadılar. 6 maçta 5 galibiyet almayı başardılar. Valencia 12 maçta sadece 11 puan topladı. Ve düşme hattının sadece 2 puan üzerinde bulunuyorlar. Güçlü bir kadrosu olmasına rağmen bir türlü istedikleri ritmi yakalayamadılar. Takım birbirine alışacaktır ama bu maçta Sevilla’ya karşı işe yarayacak bir şeyleri yok. Ev sahibinin 3 puana daha fazla yakın olduğunu düşünüyorum.



  Sevilla – Valencia Maçı İddaa Tahmini

MS1 Sevilla’nın bu maçta çok da büyük bir süprize yer vereceğini düşünmüyorum. iki takımın gösterdiği performans bu sonucu doğuruyor (Tutan Tahmin)

KG VAR Taraf tahmininden kaçınanlar için kg var seçeneği biraz daha riskli olsa da yine de denenebilir. Bol şanslar (Tutan Tahmin)

Süpriz: X (3.30 Oran)

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: İspanya (Laliga) LigiTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.