CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

167 # Mersin İdmanyurdu – Bandırmaspor

Maç Günü: 25.12.2016
Maç Saati: 16.00
Maç Kanalı TRTTürk


## Mersin İdmanyurdu – Bandırmaspor Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Türkiye 1. Ligi’nde 6 puanla 18. sırada buluan Mersin İdmanyurdu, 14 puanla 14. sırada bulunan Bandırmaspor’ı konuk ediyor. Lige 2 mağlubiyet ile başlayan Mersin, sonraki 2 haftada 2 galibiyet aldı. Bir daha takım galibiyet göremedi. 4 hafta sonra takımın başına Yusuf Şimşek getirilse de sadece ilk 2 hafta beraberlik alabildi. üst üste 5 mağlubiyet alan takım en son Göztepe deplasmanında yenildi. Deplasmanda 1 galibiyet 2 beraberlik 5 de mağlubiyet aldılar.

Lige çok kötü başlayan Bandırmaspor, ilk 9 haftada sadece 1 galibiyet 2 de beraberlik alabildi. Daha sonra İsmail Ertekin kovularak Feyyaz Uçar takımın başına getirildi. Feyyaz Uçar’ın önderliğinde çıkılan 6 maçta 2 galibiyet 3 de beraberlik alınırken son hafta Sivasspor’a 1-0 yenilmekten kurtulamadılar. Formunu yükselten ve iyi sonuçlar almaya başlayan takım, düşme hattından çıkarak üst sıralara doğru tırmanmaya başladı. Bandırmaspor, Feyyaz Uçar yönetiminde deplasmanda oynadığı 2 maçta 1 galibiyet 1 de beraberlik aldı.

  Mersin İdmanyurdu – Bandırmaspor İddaa Tahmini

MS2 Dipleri oynayan Mersin İdmanyurdu bu maçta da sürpriz yapacak gibi durmuyor. Formunu yakalamaya başlayan Bandırmaspor bu maçta 1 adım önde. 1.35 ile ilk tahminim MS2.

2.5 Üst Mersin İdmanyurdu evinde puan almak için her yolu deneyecektir. Diplerde oynayan takım mecburi bir şekilde açık futbol oynamak zorunda kalıyor. Bu maçta 2.5 barajının aşılacağını düşünüyorum. 1.50 oranıyla oynanabilir bir seçenek.

Sürpriz 4-6 (2.75 oran)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Türkiye (TFF) 1. Ligi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.