CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

983 # Fenerbahçe – Panathinaikos

Maç Günü: 25.04.2017
Maç Saati: 20.45
Maç KanalıBeınsports3

 

## Fenerbahçe – Panathinaikos İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Euroleague TOP 8 3. maçında Fenerbahçe ile Panathinaikos karşılaşacak. Fenerbahçe Euroleague grup aşamasını 5. sırada bitirerek bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Etkileyeci bir başlangıç yapan temsilcimiz Fenerbahçe şampiyonluğun yine en büyük adayı olduğunu Avrupa’ya duyurdu. Yunanistan’da Panathinaikos’a karşı oynanan maçlarda bir türlü mutlu ayrılamayan sarı lacivertli takım üst üste oynadıkları 2 maçı da kazanarak, bu şansızlığını da bozmuş oldu. İlk maçta Bogdanovic’in hücumdaki ekstra oyunuyla 14 sayı geriden gelip kazanmıştı. İkinci maçta ise hem Udoh hem de Bogdanovic’in maçın gerek savunma gerekse hücumdaki etkili oyunuyla galibiyete taşıdı. Bu isimlerin dışında Kalinic, Vesely ve Boby Dixon’ın da haklarını teslim etmek gerekiyor. Son bir detay vermek gerekirse Fenerbahçe’nin 2. periyot veya 3. periyot krizleri olmakta. Örneğin 2. periyot kötü bir Fenerbaçe izlediysek 3. periyot bunun tam aksine çok iyi bir Fenerbahçe izlemekteyiz.
Konuk takım Panathinaikos ise Euroleague grup aşamasını 4. sırada tamamlayarak bir üst tura ev sahibi avantajını elinde bulundurarak yükselmişti. Deplasmanda zorlanan evinde oynadığı maçlarda ise çok rahat galibiyete uzanan Yunan ekibi, TOP 8’in başlangıcıyla bu performans oldukça uzak bir görüntü çizdi. Hücumda en güvendiği isim olan Mike James’in özellikle ilk maçta varlık gösterememesi Pana’yı olumsuz yönde etkiledi. İkinci maçta ise Mike James normal ortalamalarının da üstünde bir perfomans göstermesine rağmen takımını galibiyete taşıyamadı. James dışında Calathes’in de iyi bir görüntü çizmemesi koç Pascual’i elini kolunu bağladı.
Her iki takımda da eksik oyuncu bulunmuyor. Fenerbahçe maçı kazanması halinde Final Four’a yükselen ilk takım olacak. Zorlu bir maç olacaktır. Başta temsilcimiz olmak üzere her iki takıma da başarılar dilerim.

Fenerbahçe – Panathinaikos İddaa Tahmini

MS2 Panathinaikos lehine olan 6.5 handikapla birlikte maçı önde kapatacaktır. 1.70 lik oranla kuponlarda yer verilebilir.

ALT 145.5 olan baremin bu maçta geçilemeyeceğini düşünüyorum. 1.70 lik oranla kuponlarda yer alabilir.(TUTAN TAHMİN)

Yorumcu: Atalay İS

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: EuroleagueTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.