CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

157 # SPAL -Ternana

Maç Günü: 24.12.2016
Maç Saati: 17.00
Maç Kanalı beIN


## SPAL -Ternana Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İtalya Serie B’de 32 puanla 4. sıradaki SPAL, 20 puanla 19. sırada bulunan Ternana’yı konuk ediyor. lige yenilgi ile başlayan SPAL, ligde ilk 6 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik alarak kötü bir başlangıç yaptı. Sonraki 13 haftada formunu mükemmel bir şekilde arttıran SPAL, 8 galibiyet 3 beraberlik aldı. Puan kayıplarını ve yenilgilerinin çoğunu deplasmanda alan takım evinde iyi bir grafik çiziyor. Evinde oynadığı 9 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik alırken yenilgisini de lider Verona karşısında aldı.

Cittadella’ya yenilerek başlayan Ternana, ikinci hafta Pisa’yı yenerek ilk 3 puanını aldı. Pisa maçından sonra kötü bir döneme giren Ternana, bir türlü toparlanamadı. İkinci galibiyetine 9 hafta sonra ulaşabildi. Son beş haftada 2 galibiyet 2 berberlik alarak taraftarına ümit saçmaya başladı. 4 galibiyetini de evinde alan takım deplasmanda oynadığı 9 maçta 5 beraberlik 4 de yenilgi aldı.

  SPAL -Ternana İddaa Tahmini

MS1 Formdaki SPAL deplasmanda zorlanan Ternana’yı yenecek güce sahip. İlk tahminim 1.50 ile MS1. (TUTAN TAHMİN)

2.5 Üst Gollü bir karşılaşma olacak gibi duruyor. Riskli ve güveni az bir seçenek olsa da ikinci tahminim 1.80 oranıyla 2.5 Üst. (TUTAN TAHMİN)

Sürpriz 4-6 (3.50 oran) (TUTAN TAHMİN)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol TahminleriTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.