CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

127 # Kilmarnock – St. Johnstone

Maç Günü: 23.12.2016
Maç Saati: 22.45
Maç Kanalı beIN


## Kilmarnock – St. Johnstone Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İçerde oynadığı 9 maçta 2 galibiyet ve 4 beraberlik alan Kilmarnock, ev sahibi olma avantajını çok iyi değerlendiremeyen bir takım. Oynanan dokuz maçta 9 gol atıp kalesinde 11 gol gören ekip, Play-off potasına çıkmak için uğraşıyor. Evinde lig 5. si St. Johnstone’u ağırlayacak olan takım bu maçtan galibiyet alması dahilinde potanın içine girecek.

St. Johnstone ise deplasmanda çok iyi işler çıkaran bir takım. Şu ana kadar oynadığı 8 dış saha maçında 3 galibiyet ve 4 beraberlik alırken sadece 1 kere mağlup oldu. Bu maçtan 3 puan alarak Hearts ile arasındaki puan farkını indirmek isteyen Johnstone, maça galibiyet parolası ile çıkacaktır. Fakat bu maç oldukça risk taşıyan ve oynanmasını tavsiye etmediğim bir mücadele. İki takımın da maçlara bakarsanız beklenmedik sonuçların çıktığını göreceksiniz.

  Kilmarnock – St. Johnstone İddaa Tahmini

İY0 Celtic ile oynadığı maçta sadece 1 gol yiyen ve onu da 44’te gören Kilmarnock, bu maçı ilk yarı 0 şeklinde bitirir. 1.80 oran ile denenebilir. (Riskli maçtır)

3,5 ALT 2,5 ALT veya 3,5 ALT seçeneğini risk derecenize göre oynayabilirsiniz. Bu maçın ilk yarısında çok fazla golün çıkmayacağını düşünüyorum.

Sürpriz X/2 (4.25 oran)

Yorumcu: Doğuşhan BALCI

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol Tahminleri
    1. Maç 0/0 biter hatıralar gibi geliyor ne olursa olsun dunde büyük takımlara karşı iyi mücadele veriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.