CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

125 # Dundee – Hearts

Maç Günü: 23.12.2016
Maç Saati: 22.45
Maç Kanalı beIN


## Dundee – Hearts Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

18 maçta sadece 4 galibiyet alarak 10. sırada yer alan Dundee, son 5 haftada ise sadece 1 kere galibiyet yüzü gördü. Ligin en çok mağlup olan takımı konumunda bulunan ev sahibi maç başına 0.8 gol gibi bir ortalama ile oynuyor. Ortalama maçı başı 1,5 gol yiyen İskoçya ekibi, çıkış yakalamak istese de bu sezonu kötü bir sıralama ile kapatacağının farkında.

Hearts ise orta düzeyde oyunu ile 18 haftada 28 puan toplamayı başardı ve ligte 4. sırada yer alıyor. Lider Celtic ile arasında 21 puan fark var fakat Hearts’ın tek amacı play-offlara kalmak. 1 maç eksiği ile 5. sırada bulunan St. Johnstone yavaş yavaş üst sıralara çıkmaya başladığı için bu durum deplasman takımı adına bir tehlike arz ediyor. Dundee ile karşı karşıya gelecek olan Hearts, bol gollü maçlarından birini yaşayabilir. Ligte Celtic’ten sonra en çok gol atan takım konumunda bulunan ve 18 maçta 32 gol atan Hearts, bu maçta favori konumunda.

  Dundee – Hearts İddaa Tahmini

MS2 İskoçya liginde her an her şey olabilir fakat ihtimaller düşünüldüğünde MS2 seçeneği daha baskın durumda.

2,5 ÜST Dundee bu maçta gol atacaktır, Hearts da galibiyet için rakibine üstünlük sağlayacak ve gol sayısında 2,5 ÜSTü göreceğiz. 1.65 oran ile tercih edebilirsiniz.

Sürpriz X/2 (4.50 oran)

Yorumcu: Doğuşhan BALCI

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol Tahminleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.