CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

998 # Fenerbahçe – Real Madrid

Maç Günü: 19.05.2017
Maç Saati: 21.30
Maç KanalıTRT SPOR

 

## Fenerbahçe – Real Madrid İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Euroleague F4’de temsilcimiz Fenerbahçe ile Real Madrid karşılaşacak. Fenerbahçe, TOP8’de Panathinaikos’u 3-0 eleyerek F4’e katılma hakkı kazanmıştı. Obradovic yönetimindeki 3. sezonunda da F4’e katılma hakkı kazanan Fenerbahçe Ülker bu sefer şampiyonluk istiyor. Sezon boyunca Bogdanovic ve Udoh’un etkili bir oyun sergilediği gördük. Hele ki normal sezonda çok fazla maç kaçırmasına rağmen Bogdanovic Panathinaikos serisindeki etkili oyunuyla Euroleague ilk beşine seçildi. Savunmada çok sert oynayan Fenerbahçe için maçın kazanılmasında yine kilit rol savunmacılara düşecektir. Dış oyuncularıyla etkili olan Real karşısında Kalinic’in performansı oldukça önemli.
Konuk takım Real Madrid ise TOP8’de bir diğer temsilcimiz Darüşşafaka’yı 3-1 eleyerek F4’e katılma hakkı kazandı. Normal sezonu lider olarak tamamlayan İspanyol ekibi şampiyonluğun bir diğer güçlü ekiplerinden biri. Özellikle dış oyuncularıyla skor bulan Real hızlı hücum anlayışıyla sahada olacaktır. Llull ve Doncic’in sezon boyu etkili bir oyun oynadığı söyleyebiliriz. Küçük yaşına rağmen Doncic oyununun her iki tarafında da takımına olumlu katkılar veriyor. Pota altında ise Ayon’u ikili oyun sonucunda kullanmaya çalışıyor. Sezon boyu olduğu gibi Real’de Llull’un performansı maçın kazanılması için oldukça önemli.
Bu sezon 2 kez karşılaştılar. Fenerbahçe evindeki maçı 78-77 yenerken, deplasmanda 61-56 mağlup oldu. Çok zorlu bir mücadele olacaktır. Her iki tarafta iyi bir sezon geçirdi. Maçın Sinan Erden Spor Salonu’nda oynanacak olması temsilcimiz için bir avantaj sağlayacaktır. Başta Fenerbahçe olmak üzere her iki takıma da başarılar dilerim.

Fenerbahçe – Real Madrid İddaa Tahmini

MS1 Fenerbahçe maçı 2.5 olan handikabı aşıp kazanacaktır. 1.70 lik oranla kuponlarda yer verilebilir.

ALT 157.5 olan baremin bu maçta geçilemeyeceğini düşünüyorum. 1.70 lik oranla kuponlarda yer verilebilir.

Yorumcu: Atalay İS

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Euroleague

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.