CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

473 # Club America – Real Madrid

Maç Günü: 15.12.2016
Maç Saati: 13.30
Maç Kanalı beIN


## Club America – Real Madrid Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

FIFA Klüpler Dünya Şampiyonası’nda yarı finalde Club America ile Real Madrid karşılaşacak. Club America son 15 maçına bakacak olursak yenilgi almadıklarını görmekteyiz. Bu maçların 7’sinden beraberlikle ayrılan America maçların 8’inden de galibiyetle ayrıldı. Real Madrid’de 15 maçtır kaybetmiyor. Bu maçlarda 11 galibiyet 4 beraberlik elde etti. Bu iki takım 2010 yılında ilk kez karşılaştılar ve maçı Real Madrid 3-2 kazandı.
Açıkcası fazla analizin olmayacağı bir maç ancak iddiaseverlerin bu tarz maçları süpriz kuponlarda değerlendirebileceğini düşünüyorum. Bu tarz maçlar adeta hazırlık maçları edasında geçer ve bol gollü maçlar seyrederiz. İnsanlar ünlü oyuncuları görmek adına stadyumları doldurur. Bol gollü seyir zevki yüksek bir maç olması dileğiyle. Her iki takıma da başarılar dilerim.

  Club America – Real Madrid İddaa Tahmini

2.5 ÜST Bol gollü bir maç olacaktır. 1.25 lik oranıyla kuponlarda yer alabilir.

3.5 ÜST Oranı yükseltmek adına 2.05 lik oranıyla bu tahmminde kuponlarda yer alabilir.

Süpriz +7 Gol (10.00 oran)

Yorumcu: Ali Atalay CEBECİ

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol Tahminleri
  1. Real madrit için hazırlık maçı edasinda geçecek bu maç ta Real Madrid seyirci kitlesi ve taraftar baskısından dolayı bol gollü bir karşılaşma geçmesini isteyecektir iki takımda yenilgisi bulunmamakta Real Madrid maçı kazansada club america da gol bulmak isteyecektir bu ihtimalleri göz önünde bulundurarak 3,5 üst seçeneği seçilmesi en uygunudur ama +7 gol üst gelmesi bekleniyor iki takımada basarilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.