CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

250 # Portekiz – Letonya

Maç Kodu: 250
Maç Günü: 13.11.2016
Maç Saati: 22:45

 

Karşılaşma ve Takım Analizi İddaa Oranları CanlıSkor Maç Sayfası
## Portekiz – Letonya Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İlk maçını İsviçre ile yapan ve bu maçtan beraberlik ile ayrılan Portekiz, bu maçın cezasını oynadığı 2 milli maçta attığı 12 gol ile çıkardı. Takım oyunu oynayan ve tecrübeli oyuncularının da yardımı ile bizlere bol gollü maçlar izleten Portekiz’in rakibi, tutuk ve düşük oyunu ile grubun zayıf takımlarından Letonya. Bu karşılaşma için açılan 3 handikap ve bu handikap için açılan iddaa oranları oldukça yerinde.

Portekiz’in as oyuncularını dinlendirme gibi bir durumu şu ana kadar olmadı. Bu da, karşılaşmaya ciddi bir maça çıkar gibi hazırlandıklarını gösteriyor. İlk 11’lerde herhangi bir süpriz değişiklik olmadığı sürece 3 handikap sınırının aşılacağı ve ev sahibinin farklı bir sonuçla zafer elde edileceğini düşünebiliriz.

 Portekiz – Letonya Maçı Bahis Tahmini

MS1 En az 4 farklı bir galibiyetin olacağını düşündüğümüz bu karşılaşmanın +7 bitmesinin de muhtemel olacağını söyleyebiliriz. Ev sahibinin en az 4 gol bulacağını düşündüğümüzde, deplasman ekibinin kontra ataklar ile bulacağı beklenmedik bir gol ile 7 ve üstü gol sayısına ulaşılabilir. Fakat garanti olması adına MS1 oynamakta fayda var.

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol Tahminleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.