CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

104 # Hırvatistan – İzlanda

hirvatistanlogoizlandalogoMaç Kodu: 104
Maç Günü: 12.11.2016
Maç Saati: 20:00

 

Karşılaşma ve Takım Analizi İddaa Oranları CanlıSkor Maç Sayfası
## Hırvatistan – İzlanda Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Türkiye’nin de yer aldığı I grubunda bulunan Hırvatistan ile İzlanda’nın karşı karşıya geleceği mücadele, grubun en önemli mücadeleleri arasında yer alıyor. Kazanının grup liderliğine oturacağı bu mücadelede Hırvatistan’ın kazanma ihtimali daha yüksek gözüküyor. Oynanan son 4 karşılaşmanın 3’ünü Hırvatlar kazanmış durumda. Tecrübeli ve dünya yıldızı oyuncularını bulunduran ev sahibi, taraftarından yoksun bir şekilde mücadeleye çıkacak.

İzlanda’nın beklenmedik performansı ile geçtiğimiz Avrupa şampiyonasında neler yaptığını gördük fakat takımın tücrübesinin düşük olması ev sahibini favori gösteriyor.

 Hırvatistan – İzlanda Maçı Bahis Tahmini

MS1 1.30 oran size düşük gelirse Handikap 1 şeklinde de oynayabilirsiniz. Hırvatistan’ın goller bulacağını düşünüyorum. Savunmasının da iyi olması İzlanda karşısında gol yeme durumunu minimuma düşünüyor.

ÜST En az 3 golün olacağı bu karşılaşmada riske bağlı olarak 3,5 üstü de oynayabilirsiniz. Fakat garanti düşünüyorsanız 2,5 üstü seçeneğine bakmanızı tavsiye ederiz.

İY1/MS1 Hırvatların ilk yarıdaki performansı genellikle ikinci yarıya göre daha yüksektir. Bu da ilk yarıda gol bulma şanslarının daha fazla olduğunu ve ardından skoru koruyabileceklerini gösterecektir. İY1 / MS1 seçeneğini sistem kuponlarınızda oynayabilirsiniz.

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol Tahminleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.