CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

103 # Romanya – Polonya

romanyalogopolonyalogoMaç Kodu: 103
Maç Günü: 11.11.2016
Maç Saati: 22:45

 

Karşılaşma ve Takım Analizi İddaa Oranları CanlıSkor Maç Sayfası
## Romanya – Polonya Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Son 5 mücadelesinde 1 galibiyet alabilen Romanya ile Dünya Kupası Avrupa eleme gruplarında 3’te 2 yapan Polonya karşı karşıya geliyor. Sıralamayı direkt olarak etkileyecek olan bu mücadele günün önemli maçlarından birisi konumunda. İlk oynadığı maçtan sonra 2 maçta gol yemeyerek kalesini gole kapatan Romanya, bu maçta da az gol yiyeceğini bize gösteriyor. Aralarında oynanan son maç 4-1’lik skor ile Polonya lehine olsa da geçtiğimiz Avrupa Şampiyonası ve 2018 dünya kupası düşünüldüğünde defansif anlamda çok farklı bir Romanya görüyoruz.

 Romanya – Polonya Maçı Bahis Tahmini

2-3 Gol 0-0 ve 1-0 ‘lık skorların da düşünülebileceği bu mücadele daha çok beraberlik üzerine kurulmuş durumda. İki takım da alacakları beraberliğe razı olabilir. Romanya’nın 3 maçta 2 beraberliği bunun en önemli göstergelerinden. 2-3 gol seçeneği aralarında en ideali gibi duruyor.

İY0/MS0 Sistem kuponlarında veya süpriz kuponlarda yer verilebilecek bir tahmin de ilk yarı / maç sonucu için sıfırdan sıfır seçeneğini düşünmek. Gerektiği zaman kalesini gole kapatmayı bilen Romanya, Polonya’dan gelecek akınları durdurabilecek güçte fakat en ufak bir hatada savunma çökecek ve bol gollü bir maça dönüşebilecektir. Riskli bir tahmin fakat 5.25 lik oran değerlendirilebilir.

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol Tahminleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.