CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

260 # Osasuna – Valencia

Maç Günü: 09.01.2017
Maç Saati: 22.45
Maç Kanalı LİGTV3


## Osasuna – Valencia Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İspanya La Liga’da 7 puanla 20. sırada bulunan Osasuna, 12 puanla 17. sırada bulunan Valencia’yı konuk ediyor. Ligin dibindeki Osasuna, sadece Eibar deplasmanında galibiyete ulaşabildi. Bir türlü tutunamayan takım, tam 8 haftadır kazanamazken 6 haftadır da yeniliyor. Son 6 haftasında sadece 1 gol atabilen Osasuna, ayrıca deplasmanda oynadığı son 3 maçını da kaybetti.

İlk 4 maçını kaybeden Valencia, bu sezon taraftarını hayal kırıklığına uğratıyor. Sadece 3 galibiyet alabilen Valencia, göreve Prandelli’yi getirdi. Fakat Prandelli sadece ilk maçını kazanırken 8 maçta 3 de beraberlik alabildi. 7 haftadır galibiyete hasret olan Valencia açık futbolu ile dikkat çekiyor. 15 maçının 11’inde 2.5 üstü tamamlarken 13’ünde karşılıklı gol oldu. Valencia deplasmanda oynadığı 8 maçta 2 galibiyet 1 de beraberlik alırken 4 deplasmandır galibiyete ulaşamıyor.

  Osasuna – Valencia İddaa Tahmini

MS2 Valencia kupada bir üst tura çıkmanın morali ve üzerindeki taraftar baskısı ile bu maçı kazanacaktır. 1.75 oranıyla ilk tercihim MS2.

2.5 Üst Açık futbolu ile karşımıza çıkan Valencia, defansı kötü olan Osasuna karşılaşmasında 2.5 üstü sonuç bekliyorum. 1.65 oranıyla 2.5 üstü ikinci tercihim. (TUTAN TAHMİN)

Sürpriz 0/2 (4.50 Oran)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: İspanya (Laliga) LigiTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.