CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

803 # Cleveland – Atlanta

clevelandlogoatlantalogoMaç Kodu: 803
Maç Günü: 09.11.2016
Maç Saati: 03:00

 

Karşılaşma ve Takım Analizi İddaa Oranları CanlıSkor Maç Sayfası
## Cleveland – Atlanta Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

NBA’da gecenin önemli karşılaşmalarından birisi de Cleveland ile Atlanta arasında oynanıyor. Doğu konferansının birincisi ile 4.’sünü karşı karşıya getirecek olan bu mücadelede iki takım da istekliliği ile ön plana çıkıyor. Cleveland, 6 maçta 6 galibiyet alarak sezona çok iyi bir giriş yaptı. Atlanta ise 6 maçta 4 galibiyet ile başarılı bir giriş yapmış durumda.

Cleveland’ın galibiyet serisinin uzun süreceğini düşünmek, NBA gibi bir lig için fazla hayali olabilir. Hele ki 8,5 handikap da göz önüne alındığında maç sonucu olarak Atlanta’yı düşünebilirsiniz. Lakers maçındaki 9 sayılık fark dışında rakiplerine mağlup olurken çok fazla farkın olmadığı görülüyor. Bu da Cleveland karşısında galip gelemeseler bile 8,5 handikap barajında kalacaklarını gösteriyor.

 Cleveland – Atlanta Maçı Bahis Tahmini

MS2  8,5 handikap bu maç için oldukça fazla. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere 6 maçlık seri oldukça iyi, artık bunun bozulması gerekiyor ve Atlanta, seriyi bozabilecek kapasiteye sahip çok önemli eksiklerinin bulunmamasından da dolayı MS2 banko kuponlarda bulunmalı.
İY1  Cleveland’ın ilk yarı performansları değişkenlik gösterse de genellikle yarıyı önde kapattığını görüyoruz. 4,5’luk handikap da İY1 olması için ideal. İki tahmini birleştirmek isteyenler için 1’den 2 seçeneğini de düşünmek gerek.

Ligin Maçları: NBA Tahminleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.