CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

246 # Celta Vigo – Malaga

Maç Günü: 08.01.2017
Maç Saati: 20.30
Maç Kanalı LİGTV4


## Celta Vigo – Malaga Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

İspanya La Liga’da 21 puanla 13. sırada bulunan Celta Vigo, 21 puanla 11. sırada bulunan Malaga’yı konuk ediyor. Lige 3 mağlubiyet ile başlayan ve sonrasında toparlayan Celta Vigo, ligin orta safhalarına yerleşti. Avrupa Lig’i potasına çok yaklaşmışken son 3 haftada 2 mağlubiyet 1 de beraberlik alarak bu hedeften biraz uzaklaştılar. Son 10 maçının 9’unda 2.5 üstü tamamlayan Celta Vigo ayrıca 7 maçta karşılıklı gol ile tamamladı. Evinde oynadığı 8 maçta 5 galibiyet 3 de mağlubiyet aldılar.

İlk 5 maçında sadece 1 galibiyet alarak taraftarını hayal kırıklığına uğratan Malaga, Real Betis’e de yenildiği maçtan sonra daha iyi sonuçlar almaya başladı. Son 10 maçında 2 mağlubiyet alan Malaga, 4 de galibiyet almayı başardı. Yine de hedeflerinden çok uzak olan Malaga son 3 maçında da 2 beraberlik 1 mağlubiyet aldı. Deplasmanda ise maç kazanamayan Malaga, 8 maçın 4’ünde berabere kaldı.

  Celta Vigo – Malaga İddaa Tahmini

KG Var İki takımın da karşılıklı gol bulacağı bir maça benziyor. Açık futbolu ile birbirine benzeyen iki takımın karşılaşması. 1.55 oranıyla ilk tercihim KG Var (TUTAN TAHMİN)

2.5 Üst Seçebilecek bir diğer seçenek de 1.60 oranıyla 2.5 üst. (TUTAN TAHMİN)

Sürpriz 4-6 Gol (2.90 Oran) (TUTAN TAHMİN)

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: İspanya (Laliga) LigiTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.