CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

445 # Stuttgart – Düsseldorf

Maç Günü: 06.02.2017
Maç Saati: 22.15
Maç Kanalı EuroSport

 

## Stuttgart – Düsseldorf Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Bu sayfada bulunan tahminler kısıtlıdır. Tüm tahminlere ulaşmak için buraya tıklamanız gerekmektedir. Bol kazançlar!

Almanya Bundesliga 2’de 35 puanla 3. sırada bulunan Stuttgart, 25 puanla 10. sırada bulunan Fortuna Düsseldorf’u konuk ediyor. Jos Luhukay ile sezona başlayan Stuttgart, ilk 5 haftada 2 yenilgi alınca yollar ayrıldı. Göreve Hannes Wolf getirildi ve Stuttgart’ta işler yoluna girmeye başladı. Wolf ile çıktığı 12 maçta 7 galibiyet alarak 3. sıraya yerleşen Stuttgart şampiyonluk yolunda iddiasını sürdürdü. Wolf yönetiminde, evinde oynadığı 7 maçta 6 galibiyet alan Stuttgart, tek yenilgisini aldığı maçta kırmızı görmüştü.

İyi sayılabilecek bir başlangıç yapan Düsseldorf ligin ilk 5 haftasında 1 galibiyet alırken tek yenilgisini de Heidenheim deplasmanında aldı. Fortuna Düsseldorf, ligin ortalarına kadar iyi bir sezon geçirirken son 7 haftasında sadece 1 galibiyet alabildi. Deplasmanda oynadığı 9 maçta 3 galibiyet 2 yenilgi alan ve 5 maçtır yenilmeyen Düsseldorf, 5 haftadır da galip gelemiyor.

  Stuttgart – Düsseldorf İddaa Tahmini

KARŞILAŞMANIN YÜKSEK ORANLI TAHMİNLERİ VE TÜM MAÇLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

MS1 Stuttgart, iyi bir sezon geçiriyor ve şampiyonluk yolunda da iddialı. İlk tahminim 1.40 oranı ile MS1. (TUTAN TAHMİN)

2-3 Gol Karşılıklı gol olabilecek maçta 4 gole ulaşılması da çok zor. Gol tahmininde yapılacak en iyi tahmin 1.75 oranı ile 2-3 Gol olacaktır. (TUTAN TAHMİN)

KARŞILAŞMANIN YÜKSEK ORANLI TAHMİNLERİ VE TÜM MAÇLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: Futbol TahminleriTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.