CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

853 # Unics Kazan – Olimpia Milano

Maç Günü: 01.12.2016
Maç Saati: 19.00
Maç Kanalı LİGTV3


## Unics Kazan – Olimpia Milano İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Emporio Armani Milano tam bir hücum takımı. Zaten bunu başaramadıklarında, rakiplerin savunmasına takılıp Fenerbahçe karşısında olduğu gibi sıkıntı yaşıyorlar. Son maçında evlerinde temsilcimize direnemedi İtalyan ekibi ve ağır bir yara aldı. Deplasmandaki en büyük sıkıntıları da savunma yapamamak. İç sahada hücum performanslarıyla bunu gideriyorlar ama deplasmanda ne kadar atsalar da rakiplerinin daha fazla atmasına engel olamıyorlar. Bir tek bunu Daçka deplasmanında başardılar.
Unics Kazan da Langford-Colom-Parakhouski üçlüsüyle skor anlamında hiç zorlanmayan bir takım. Tecrübeli uzunları Banic de devreye girince iç-dış tehditleri daha da tehlikeli hale geliyor. Milano gibi savunma sıkıntısı olan bir ekip karşısında bu özelliklerini daha da öne çıkarabilirler

  Unics Kazan – Olimpia Milano İddaa Tahmini

MS1 Taraf bahsine açıkca güvenmediğim bir maç. Ama basketbolda fazla tahmin yok malesef. Kazanacak biri varsa o bana göre ev sahipi Kazan olucaktır. 1.5 olan küçük handikabı geçecektir. 1.70 lik oranıyla kuponlarda yer bulabilir.(Tutan Tahmin)

ALT Savunmasıyla ön planda olan Kazan ve deplasmanda sayı atmakta zorlanan bir Milano 166.5 baremi aşamayacaktır. 1.70 lik oranıyla kuponlarda yer bulabilir.

Süpriz İY1/MS1 (2.25 oran)(Tutan Tahmin)

Yorumcu: Ali Atalay CEBECİ

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: EuroleagueGenelTutan Tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.