CANLI SONUÇLARİDDAA BÜLTENİFİKSTÜRPUAN DURUMU

465 # Pescara – Fiorentina

Maç Günü: 01.02.2017
Maç Saati: 22.45
Maç Kanalı TivibuSpor

 

## Pescara – Fiorentina Maçı İddaa Tahmini Aşağıda Yer Almaktadır! ##

Bu sayfada bulunan tahminler kısıtlıdır. Tüm tahminlere ulaşmak için buraya tıklamanız gerekmektedir. Bol kazançlar!

İtalya Serie A’da 9 puanla 20. sırada bulunan Pescara, 34 puanla 8. sırada bulunan Fiorentina’yı konuk ediyor. İtalya Serie A’ya bu sezon yükselmeyi başaran Pescara, ilk 18 maçta aldığı 1 galibiyetle ligin en kötü performansına sahip takımı oldu. Ligde tek galibiyetini 2. haftada Sassuolo karşısında alan Pescara, üst üste oynadığı 19 maçta da galip gelemedi. Son 12 maçının 10’u 2.5 üstü tamamlandı.

Ligde iyi bir şekilde ilerleyen Fiorentina, büyük maçlarda puan kaybederken diğer maçlarından puanları toplamasını bildi fakat 15. haftada Sassuolo maçından sonra oynadığı 6 maçta 2 galibiyet elde eden Fiorentina, 8. sıraya gerileyerek ilk 5 hedefinden uzaklaşmaya başladı. Sampdoria maçından sonra daha ofansif bir oyun sergilemeye başlayan Fiorentina’nın son 10 lig maçının 9’u 2.5 gol üstü sonuçlandı.

  Pescara – Fiorentina İddaa Tahmini

KARŞILAŞMANIN YÜKSEK ORANLI TAHMİNLERİ VE TÜM MAÇLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

2.5 Üst Maçı büyük olasılıkla Fiorentina kazanacak fakat sürpriz de olsa 2.5 üstü sonuçlanır. 1.60 oranı ile ilk tahminim 2.5 üst.(TUTAN TAHMİN)

MS2 Ligin dibine çakılan rakibi karşısında Fiorentina, son zamanlardaki kötü sonuçları düzeltip ilk 5’ten uzaklaşmak istemeyecektir. 1.60 oranı ile ikinci tahminim MS2.(TUTAN TAHMİN)

Sürpriz 2/2 (2.40 oran)

KARŞILAŞMANIN YÜKSEK ORANLI TAHMİNLERİ VE TÜM MAÇLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Yorumcu: Oğuzhan Erkol

Günün Diğer Kuponları

Günün Tahminleri:
Ligin Maçları: İtalya (Serie A) LigiTutan Tahminler
  1. Bu maç yayınladığunız şekilde bitmemiştir. İy/ms=(1/2) şeklinde birmiştir. Lütfen yanıltıcı şekilde yayın yapmayınız.

    1. Duruma şöyle bir açıklama getirmek isterim , sürpriz tercihimizde yazılı olan 2/2 tahmini tutmamıştır. Bu yüzden yanına da (TUTAN TAHMİN) yazılmamıştır. Herhangi bir yanıltıcı yayın yapılmamaktadır. Bol kazançlar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.